Świetliki Dachowe

Świetliki dachowe

Właściwe doświetlenie budynku ma ogromne znaczenie. Dopływ odpowiedniej ilości światła do wnętrz zapewniają proponowane przez Wirmet świetliki dachowe. Są to okna doprowadzające naturalne światło do pomieszczeń. Oferujemy dystrybucję i montaż świetlików dachowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze produkty przeznaczone są głównie dla:

  • zakładów produkcyjnych,
  • magazynów,
  • hal sportowych,
  • zakładów przemysłowych.

Sprawdzają się także w wielu innych obiektach wielkopowierzchniowych. Dzięki nim światło dzienne może swobodnie napływać do wnętrz. Oferujemy wykonanie i montaż świetlików dachowych na wymiar. Prowadzimy także kompleksowe doradztwo w kwestii wyboru właściwego rozwiązania.

Opis produktu

Zastosowanie świetlików dachowych ma bardzo korzystny wpływ na zdrowie, komfort i wydajność pracy. Pozwala także na oszczędność energii elektrycznej, a co za tym idzie obniżenie kosztów związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Świetliki dachowe równomiernie rozmieszczone dają możliwość punktowego doświetlenia stanowisk pracy oraz nadają estetyczny wygląd zarówno wnętrzom, jak i otoczeniu budynku. Tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania okien doskonałym rozwiązaniem jest doświetlanie pomieszczeń świetlikami punktowymi, które doprowadzą kilkakrotnie więcej światła niż standardowe okna.

Do najważniejszych zalet świetlików należą:

  • doświetlanie,

  • ukierunkowanie strumienia światła bezpośrednio nad miejsce pracy,

  • źródło optymalnie rozproszonego światła przy zastosowaniu kopułek mlecznych.

Wykonujemy świetliki w kilkudziesięciu standardowych wymiarach. Realizujemy także indywidualne zamówienia klientów.

Świetliki dachowe otwierane

Dostarczamy między innymi świetliki dachowe otwierane wyposażone w specjalną klapę. Taka konstrukcja zapewnia możliwość bezpiecznego wyjścia na górę budynku. Świetliki tego typu pełnią także funkcję wyłazów dachowych. Proponowane przez nas produkty mogą być stosowane nie tylko jako dodatkowe doświetlenie budynku, ale także jako wentylacja. Ich otwieranie jest dosyć łatwe. Klapa montowana przy świetlikach zapewnia doskonałą termoizolację oraz ochronę przed przeciekaniem.

Świetliki stałe

Oferujemy także świetliki dachowe stałe z klapą przytwierdzoną do podstawy. Produkty tego typu służą klientom przez długi czas i zapewniają doskonałą ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Zobacz również: pasma świetlne