Wyłazy Dachowe

Wyłazy dachowe

Odpowiednio zaprojektowany i zamontowany wyłaz dachowy to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również gwarancja wyższego standardu bezpieczeństwa. W ofercie firmy Wirmet znajdziesz szeroką gamę wyłazów dachowych, które spełniają różne funkcje i są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Możesz wybrać standardowe rodzaje wyłazów, ale też te w klasie NRO – przeciwpożarowe. Dodatkowo, oferujemy wyłazy z pokryciem nieprzeziernym, które świetnie sprawdzą się w miejscach wymagających zachowania prywatności czy też zabezpieczenia przed włamaniem.

Oferujemy sprzedaż i montaż wyłazów dachowych. Nasza rozbudowana oferta produktowa zawiera:

 • standardowe rodzaje wyłazów,
 • wyłazy w klasie NRO,
 • wyłazy z pokryciem nieprzeziernym,
 • świetliki techniczne,
 • klapy rewizyjne,
 • klapy dymowe,
 • pokrycia wyłazów dachowych,
 • podstawy pod wyłazy dachowe.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie fachowego doradztwa i wstępnej wyceny wybranego produktu.

W naszej ofercie znajdziesz również niezbędne akcesoria, takie jak wykonane z wysokiej jakości materiałów podstawy pod wyłazy dachowe, które umożliwiają ich łatwą i stabilną instalację. Podstawy zapewniają odpowiednią wytrzymałość oraz odporność na korozję. Dzięki temu możesz być pewien, że wyłazy dachowe będą służyć przez wiele lat, zapewniając bezpieczny dostęp na dach oraz skuteczne oddymianie budynku w przypadku pożaru.

Jeżeli zależy Ci na wyższym poziomie bezpieczeństwa, możesz zdecydować się także na klapy dymowe , które są dedykowane do systemów oddymiania. Dzięki nim, w razie pożaru, możliwe jest szybkie i skuteczne odprowadzenie dymu oraz gorącego powietrza z pomieszczenia, co jest kluczowe dla ratowania ludzkich żyć i mienia.

Oświetlenie i wentylacja z wyłazami od Wirmet

Oprócz funkcji bezpieczeństwa, wyłazy dachowe oferowane przez firmę Wirmet pełnią również rolę estetyczną i praktyczną. Są idealnym rozwiązaniem, jeżeli zależy Ci na dodatkowym oświetleniu wnętrza czy też naturalnej wentylacji. Nasze wyłazy są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje ich długą żywotność i niezawodność w eksploatacji.

Wszystkie produkty są wykonane z dbałością o detale i spełniają najwyższe standardy jakości. Wirmet to Twój zaufany partner w dziedzinie systemów oddymiania i wyłazów dachowych. Nasza bogata oferta, profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do klienta sprawiają, że jesteśmy liderem na rynku w tej branży. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak wiele możemy Ci zaoferować.

Wyłazy dachowe – wymiary

Wyłaz dachowy umożliwia bezpieczne i łatwe wyjście na dach ekipom serwisowym i monterskim. Otwór spełnia jednocześnie rolę świetlika dachowego doświetlającego klatkę schodową lub inne pomieszczenia. Oferujemy także wyłazy dwufunkcyjne z dodatkową opcją przewietrzania.
Najczęściej stosowanymi wymiarami wyłazów dachowych są:

 • 80×80 90×90 cm,
 • 100×100 cm,
 • 60×60 i 70×70 cm – wyjścia awaryjne.

Zapewniamy możliwość zakupu wyłazów dachowych w takich wymiarach od ręki. Klient może skorzystać także z zamówienia produktu na wymiar według własnych potrzeb z tym, że maksymalny rozmiar wyłazów jaki możemy na chwilę obecną zaproponować to 120×120 cm.

Funkcjonalne wyłazy dachowe

Oferowane przez nas wyłazy dachowe wyposażone są w parę sprężyn gazowych umożliwiających łatwiejsze otwieranie oraz utrzymujących klapę w pozycji otwartej w czasie wychodzenia. Taka konstrukcja zapewnia bezpieczne wyjście na dach budynku. Do zamykania i zabezpieczania wyłazu przed otwarciem służy klamka z zamkiem lub zamknięcie na kłódkę, które można umieścić także na zewnątrz.

Proponujemy wyłazy o podstawach laminatowych oraz stalowych. Wyłazy o podstawach laminatowanych wysyłamy w pełni przygotowane do montażu, nie ma więc konieczności docieplania podstawy. Wyłazy o podstawie stalowej z kolei wymagają ocieplenia twardą wełną mineralną i samodzielnego złożenia.

Wszystkie produkty są wykonane z dbałością o detale i spełniają najwyższe standardy jakości. Firma Wirmet to zaufany partner w dziedzinie systemów oddymiania i wyłazów dachowych. Nasza bogata oferta, profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do klienta sprawiają, że jesteśmy liderem na rynku w tej branży. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak wiele możemy Ci zaoferować.